Stdio kosmetyczne Vanillia - Piekary Śląskie

Nasz Salon to miejsce, w którym zapomina się o codzienności i oddaje w opiekuńcze ręce profesjonalnych kosmetyczek. Zadbamy o każdy szczegół Twojej urody, byś mogła poczuć się piękna i doskonale zadbana.
Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać odpowiednią kurację i kosmetyki do jej kontynuowania w domu.
Kosmetyki, które pomogą nam wydobyć Twoje piękno, to produkty wysokiej klasy sprawdzonych i doświadczonych firm. Posługujemy się również wysokiej klasy sprzętem, aby zaproponować Wam najnowsze osiągnięcia kosmetologii.
Salon mieści się w bardzo dogodnym miejscu,gdzie docierają środki komunikacji miejskiej, a w pobliżu znajduje się parking.
Odwiedź nas, poczęstuj się aromatyczną herbatą i oddaj w nasze ręce, a sprawimy, że poczujesz się piękna jak nigdy dotąd.


Dane teleadresowe - Stdio kosmetyczne Vanillia

Adres: Piotra Skargi 13, 41-940 Piekary Śląskie
Telefon: 0 695 893 929

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.